MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 8293179
nr 829 3179
Emmafåtölj
Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:08:11
27/5 19:55:54
Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.